بستن
Owls CMS
پیکر تراشی با لیپو لیزر

پیکر تراشی با لیپو لیزر

دراغلب كشورهای دنیا بی تحركی به همراه استفاده روزافزون از غذاهای آماده و پرچرب و پركالری سبب شده است كه اغلب افراد دچار درجاتی از اضافه وزن باشند . این اضافه وزن گاهی با تجمع چربی در نقاط خاص است كه به آن (( چربی های ناخواسته )) می گویند . ولی گاهی این اضافه وزن به صورت چاقی مفرط،تمام نقاط بدن را درگیر می کند . این تقسیم بندی از اضافه وزن شروع و به چاقی مفرط یا چاقی مرضی ختم می شود .

چه كسانی از پیكرتراشی سود می برند ؟

افرادی كه در درجه اول دچار تجمع چربی در نواحی خاصی از بدن هستند ( چربی های ناخواسته و نابجا ) و در درجه دوم چاقی مفرط یا مرضی نیستند .

بیشترین بیماران این ردیف ، بیمارانی هستند كه دچار بزرگی شكم و پهلو ، پشت ، بازوها ، غبغب ، قسمت داخلی و خارجی ران هستند . چربی اضافی دراین قسمت ها در واقع عوارض اضافه وزن است .

اضافه وزن و تجمع چربی كه حتی با ورزش و فعالیت بدنی نیز از بین نمی رود. جراح با انجام لیپوساكشن یا لیزر لیپولیزر، عوارض چاقی را از بین می برد ولی نمی تواند جلوی چاق شدن مجدد بیماران را بگیرد . بنابراین بیمارانی كه می خواهند پیكر تراشی ( لیپوساكشن یا لیزر لیپولیز) انجام دهند باید پس از عمل شدیدا” مراقب اضافه وزن خود باشند و به عبارت دیگر تناسب اندامی كه پس از عمل بدست آورده اند را حفظ كنند .

شرط دیگر انجام موفق پیكر تراشی ( لیپوساكشن یا لیزر لیپولیز) داشتن پوست مناسب است . شاید مهم ترین عامل موفقیت انجام لیپولیز داشتن پوست خوب) پوست خوب یعنی پوستی كه ترك های فراوان نداشته باشد و دچار شلی و افتادگی زیاد نباشد( میباشد .

انجام لیزر به همراه لیپوساكشن به كیفیت جمع شدن پوست پس از عمل بسیار كمك می كند ولی این فقط كمك است و نامحدود نیز نیست بنابراین اگر بیمار قبل از عمل ، پوستی شل ، افتاده و پرترك دارد فقط بیمار مناسبی برای انجام لیپولیز نیست بلکه این بیمار باید به همراه انجام لیپولیز از روش های ترمیم جدار شكم نیز استفاده كند ، به عبارت دیگر این بیمار باید از تركیب جراحی زیبایی شكم یعنی ابدومینوپلاستی به همراه لیزرلیپولیز یا در اصطلاح لیپوابدومینوپلاستی استفاده كند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید