بستن
Owls CMS
اتاق عمل

اتاق عمل

اتاق عمل کلینیک سعادت آباد

مركز جراحی  پیشرفته سعادت آباد مجهزترین دی كلینیك و مركز جراحی و زیبایی  غرب تهران محسوب می شود كه با دارا بودن اتاق های عمل در سطح بین المللی ،خدمات ارزشمندی به هموطنان و حتی بیماران خارجی ارائه می كند.

بخش جراحی كلینیك سعادت آباد با چهار اتاق عمل مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشكی و مراقبت های ویژه حین عمل است كه با رعایت كامل شرایط استریل بوسیله مطمئن ترین و جدید ترین مواد ضد عفونی اطمینان خاطر پزشكان و بیماران را فراهم كرده است .

وجود دستگاه های پیشرفته پایش علائم حیاتی در ریكاوری موجب شده تا بیماران و مراجعان مراقبت های پس از عمل و ریكاوری خود را در شرایطی كاملا ٌ استاندارد و دقیق پشت سر بگذارند.

اعمال جراحی زیبایی و پلاستیك از جمله لیفتینگ و كشیدن صورت،ماموپلاستی و آبدومینو پلاستی به منظور شكل دهی به سینه ها و دفع چاقی های جلوی بدن ،ساكشن شكم ،پهلو ،ران ،زانو و ساق پا ، جراحی زیبایی بینی ،چانه ،گونه ها و پروتز سینه ،تزریق چربی به صورت بهره گیری از لیزر لیپولیز برای كاهش سایز بدن و خارج كردن چربی های اضافه بدن، همچنین  جراحی های محدود زنان از جمله  سیستوسل ،ركتوسل ،ترمیم و جراحی پلاستیك دستگاه تناسلی پس از زایمان(ترمیم پرینه ) و كورتاژ تشخیصی. جراحی هموروئید (بواسیر)سینوس پاینوویدال و فیستول.

از سوی دیگر جراحی های محدود ارتوپدی از جمله خارج كردن پلاتین و پیچ وپلاك ارتوپدی ، مهمترین اقدامات جراحی در كلینیك سعادت آباد را به خود اختصاص داده است.

وجود جراحان پلاستیك و ترمیمی متبحر داخلی و خارجی از جمله دكتر علی محمد مجلل استاد جراحی پلاستیك دانشگاه لیون فرانسه و دالاس تگزاس موجب شده تا بسیاری از اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی با كیفیتی بین المللی و عالی در این مركز انجام شود.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید