بستن
Owls CMS
اطفال

اطفال

اطفال

درمانگاه اطفال کلینیک ویژه سعادت آباد با حضور پزشکان متخصص بیماری های کودکان و همچنین گرایش های فوق تخصصی در زمینه بیماری های کلیه و مجاری ادراری و بیماری های ایمونولوژیک کودکان که همگی با سابقه چندین ساله طبابت واز اساتید دانشگاه می باشند ، هرروزه با تعیین وقت قبلی صبح و بعداز ظهر آماده پاسخ گویی ، ویزیت و انجام مشاوره با والدین گرامی است و در این مرکز می توانید با تشکیل پرونده سوابق,  مستندات پزشکی و اقدامات کلینیکی و پاراکلینیکی انجام گردیده برای کودک خود را حفظ نمایید.

 قابل ذکر است که در این مرکز با توجه به فعال و معتبر بودن آزمایشگاه ها و مراکز پاراکلینیکی همچون رادیولوژی و سونوگرافی و آزمایشگاه با توصیه به این که نیاز به مراجعات مکرر و صرف وقت زیاد در ترافیک شهری که تحمل آن برای والدینی که کودک بیمار در آغوش دارند عذاب آور است, اطاق معاینه کودکان به تزئین شده است که محیط آرام بخشی برای معاینه کودک و کاهش اضطراب والدین فراهم شود.

در این درمانگاه ها والدین عزیز می توانند برای کودک خود از هریک ازخدمات  زیر بهره مند گردند :

  • بررسی رشد و تکامل کودک و ارزیابی سرعت افزایش دور سر و قد و وزن کودک شما که خود می تواند اولین زنگ خطر برای والدین برای پیشگیری از بیماری ها و مشکلات بعدی باشد .
  •   ارایه مشاوره لازم جهت شروع تغذیه کمکی در کودک با توجه به سن کودک و شرایط اختصاصی هر کودک
  •   ارایه مشاوره در زمینه تربیت و نحوه برخورد صحیح والدین با کودک خود متناسب با سن کودک
  • بررسی  مشکلات تغذیه ای ( اعم از پرخوری ویا کاهش وزن ) که غالبا دغدغه ذهنی بسیاری از والدین گردیده است .
  • اختلالات خواب و کابوس های شبانه کودک
  • کمک به درمان مشکلات رفتاری و بیماری هایی که با توجه به ماشینی شدن زندگی امروز و غالبا کار والدین در خارج از منزل شاهد افزایش شیوع آن ها می باشیم همچون بیش فعالی کودک ، وسواس و تیک های عصبی همچون ناخن جویدن و پلک زدن ، خجالتی بودن ،پرخاشگری ،....

 

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید