بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

درک صحیح آناتومی بینی رینوپلاستی

درک صحیح آناتومی بینی رینوپلاستی

 

درک صحیح آناتومی بینی رینوپلاستی جراح راقادر به بازسازی درست بینی خواهد کرد. درجراحی پلاستیک بینی مشکل بینی بایستی به دقت شناسای شده و برای بیمار شرح داده شود وهدف از جراحی مشخص باشد.

تمام اندازه های بینی و نسبت بینی با سایر اجزاء صورت باید مطالعه گردد.

اندازه و  وضعیت چانه وگونه مهم است عرض صورت در نتیجه جراحی بینی تاثیر زیادی دارد.

دانش خون رسانی به بینی این اجازه را می دهد تا رینوپلاستی بدون خطر مرگ پوست انجام گیرد.

بینی در قسمت بالا، پوست نازک و انعطاف پذیر ودرقسمت پایین، ضخیم است و پر ازبافت چربی وغدد سباسه می باشد واگر این بافتها زیاد باشد حالتی ایجاد می کند که بینی گوشتی گفته می شود این بافتها رو به افزایش خواهند بود ونتیجه نهایی جراحی پلاستیک بینی را به هم خواهد زد . تیم جراحی زیبایی بینی کلینیک سعادت آباد با تجربه بالا اول به آنالیز کامل از آناتومی بینی بیمار می پردازند سپس با درک صحیح از آناتومی بینی بیمار اقدام به جراحی می کنند تا نتیجه جراحی بینی مثبت باشد .

گرد آورنده : دکتر رضا سربازی جراح پلاستیک بینی.

 

مرکز جراحی زیبایی سعادت آباد.

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید