بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

کم شدن خطر دیابت با انجام جراحی چاقی

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «wallstreetotc»، پرفسور مارتین گولیفورد در کالج کینگ لندن که سرپرست این تحقیق بوده، میگوید: «چاقی یا داشتن اضافهوزن یک عامل جدی برای ابتلا به دیابت است و تا 3 درصد افرادی که بهشدت چاق هستند، سالانه به دیابت مبتلا میشوند.»

نتیجه تحقیق او و تیمش نشان داد، آنهایی که با عمل جراحی وزن کم میکنند، خطر ابتلا به دیابت نوع دوم را تا 80 درصد از خودشان دور میکنند؛ ولی پرفسور گیلفورد هشدار داد، این افراد باید از این نوع جراحیها به همراه ورزش و خوردن غذاهای سالم استفاده کنند.

نتیجه این پژوهش که با زیر نظر گرفتن حدود 5 هزار نفر انجام شده، در مجله «Lancet Diabetes and Endocrinology» منتشرشده است.

منبع : سلامانه

اشتراک:
Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید