بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

کاهش چربی خون با نسخه طلایی

ی و نارسایی کلیوی ‏است. این بیماری به صورت خاموش است بنابراین تشخیص سریع و کنترل آن از اهمیت خاص برخوردار ‏است.

 

وی ادامه داد: چربی خون باید با المان های خون و آنزیم های کبدی هماهنگ باشد و تغییر در میزان آن سن و سال نمی شناسد و در هر سنی بر اثر عواملی همچون استرس،اضطراب، تغذیه نامناسب، آلودگی هوا و غیره ممکن است رخ دهد.

 

مینایی افزود: افزایش چربی خون ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با نوع تغذیه فرد دارد، بدین صورت که هرچه تغذیه فرد سالم تر باشد تغییرات غلظت خون به مراتب کمتر است و در نهایت شخص کمتر دچار اختلال در چربی خون بدن می شود و هنگامی که غذای دریافتی توسط بدن ناسالم باشد کبد کمتر می تواند آنزیم های کبدی مورد نیاز را تامین کند.

 

وی بیان کرد: استفاده از آبلیمو و آبغوره همراه غذاهای اصلی برای تنظیم غلظت خون و کاهش چربی خون بسیار مناسب است اما چون این مواد غذایی اسیدی هستند بهتر است همراه با یک ترکیب شیرین مورد استفاده قرار گیرد تا خاصیت اسیدی را از بین ببرد.

 

وی در پایان یادآور شد: تاثیرگذاری داروهای شیمیایی در درمان چربی خون در افراد مختلف متفاوت است اما از آنجایی که داروهای شیمیایی عوارض جانبی مانند درد عضلات ، درد های شکمی ، یبوست ، تهوع و اسهال به همراه دارند بهتر است مبتلایان به چربی خون ابتدا با روش های درمانی از طریق گیاهان دارویی میزان چربی خون خود را پایین بیاورند و در صورتی که میزان چربی بسیار بالا بود به پزشک مربوطه برای تجویز دارو مطابق با سن،جنسیت، میزان تحرک و …. مراجعه کنند.

اشتراک:
Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید