بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

پیام مدیر عامل مرکز جراحی سعادت آباد دکتر پرویز محمدی گلرنگ به مناسبت نوروز 1397

یا مُقلِب القـُلوبِ والابصـار

یا مـدبـراللیـــل و النهـــار

یا محول الحـول والاحـوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

فرا رسیدن بهار طبیعت نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. حلول سال نو، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است.

این پدیده، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن و نشانه ای از رحمت واسعه‌ی پروردگار می‌باشد.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از زحمات و تلاش‌های صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه پزشکان، همکاران و پرسنل عزیزم در مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت آباد خصوصا طی یکسال گذشته تشکر می‌نمایم. بدون شک همه موفقیت ها، پیشرفت ها و خدمات شبانه روزی این مرکز در طول سال، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد. اینجانب در این بهار خوش یمن سالی خوب را توأم با سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری، سربلندی، پیروزی و موفقیت برای یکایک شما عزیزان و خانواده های محترمتان از خداوند منان مسئلت دارم .

 

با آرزوی توفیق روزافزون

پرویز محمدی گلرنگ

 

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید