بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

مکمل‌هایی که متخصصان قلب مصرف می‌کنند/ با این ویتامین‌ها سکته نمی‌کنید

گاهی شما علاوه بر مصرف رژیم غذایی سالم و مغذی به ویتامین‌هایی و موادمعدنی نیاز دارید که این مواد مورد نیاز بدنتان را با مصرف مکمل‌ها تامین کنید و متخصصان قلب برخی مکمل‌های های تغذیه‌ای را روزانه برای طول عمر بیشتر و سلامت بدنشان مصرف می کنند.

با مصرف این مکمل حمله قلبی سراغتان نمی‌آید

امگا ٣ که به طور طبیعی در ماهی‌های چرب مانند ماهی خال مخالی، تن ماهی، ماهی قزل آلا و ساردین وجود دارد و این چربی سالم می تواند به کاهش التهاب کمک کند و در کاهش بروز بیماری های قلبی موثر هستند، انجمن قلب آمریکا مصرف ماهی دو بار در هفته و مصرف مکمل های روزانه امگا ٣ را توصیه می‌کنند، ماهی خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و مرگ ناشی از نارسایی قلبی یا حمله را کاهش می‌دهد.

مصرف ویتامین D را فراموش نکنید

ویتامین D از طریق آفتاب و از راه پوست جذب می‌شود اما استفاده از ضد آفتاب و پوشش لباس مانع از جذب ویتامین D می‌شوند و متخصصان توصیه می‌کنند که روزانه تا ۲ هزار واحد ویتامین D مصرف شود، این مکمل برای سلامت قلب و بدن مفید بوده و متخصصان قلب آن را در رژیم روزانه خود قرار می‌دهند.

مکمل سیر بخورید تا فشارخون و قندخون شما بالا نرود

سیر به کاهش سطح کلسترول، فشار خون و قند خون کمک می‌کند و یک داروی باستانی محسوب می‌شود، متخصصان قلب روزانه ۲ قرص سیر مصرف می‌کنند چرا که نه تنها در کاهش فشارخون ‌ قندخون موثر است بلکه در پیشگیری از تجمع چربی و گرفتگی عروق کرونر موثر است.

بیوتین؛ مکملی برای سلامت مو و ناخن‌ها

بیوتین یکی از مکمل‌هایی است که اغلب افراد آن را برای رشد و سلامت مو و ناخن مصرف می‌کنند و یکی از ١٠ مکمل موثر در رشد ناخن‌هاست و بر اساس نظر متخصصان امریکا در نیویورک مکمل بیوتین در  سلامت قلب نیز موثر است.

مکملی برای سلامت استخوان‌ها و مفاصل

گلوکوزامین از مکمل‌هایی است که در سلامت استخوان و مفاصل بسیار موثر هستند و متخصصان قلب برای سلامت استخوان و مفاصل خود مصرف مکمل‌های حاوی گلوکوزامین را در رژیم روزانه می‌گنجانند.

این ویتامین را بخورید تا سکته نکنید

ویتامین C یک آنتی اکسیدان مشهور است که در سلامت بدن نقش موثری دارد و بر اساس نظر متخصصان و جراحان قلب در کاهش خطر حمله‌های قلبی، سکته و مرگ و میر ناشی از این بیماری‌ها بسیار موثر هستند و افزون بر این مصرف ویتامین C در سلامت پوست و درمان کم خونی تاثیرگذار است و به همین دلیل متخصصان قلب مکمل ویتامین C را روزانه مصرف می‌کنند.

مولتی‌ویتامین ‌ها سلامت بدنتان را تضمین می‌کند

مولتی ویتامین‌ها ضروری ترین مکمل روزانه هستند که انواع ویتامین‌ها چون k، B، C، D، E همچنین پتاسیم، روی و ید را به بدن می‌رسانند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

اشتراک:
Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید