بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

عضویت پرستاران در سازمان نظام پرستاری باید اجباری شود

اصغر دالوندی رئیس سازمان نظام پرستاری صبح امروز در مراسم نشست خبری که در ساختمان مرکزی این سازمان انجام شد، اظهار کرد: پرستاران در طول سال گذشته و در حوادث مختلف به دلیل ماهیت شغلی دچار مشکلات متعددی شده‌اند.

وی افزود: در سال آینده انتخابات دوره پنجم برگزار می‌شود؛ این رویداد در حرکت روبه رشد سازمان موثر است و مکاتباتی با وزیر بهداشت در این خصوص داشته‌ایم.

وی ادامه داد:  سال بعد بحث اصلاح قانون را در پیش داریم که طی آن عضویت پرستاران در سازمان نظام پرستاریباید اجباری شود، 

این  طرح  با امضای۶۲ نماینده قرار است به صحن علنی مجلس برود.

زنان ۸۰ درصد از جمعیت پرستاران را تشکیل می‌دهند

وی بیان کرد: زنان ۸۰ درصد از جمعیت پرستاران را تشکیل می‌دهند، در همین راستا بحث‌ دوران بارداری، زایمان از بهره وری نیرو‌های ما می‌کاهد؛ سالیانه ۵۰۰۰ نفر از پرستاران بازنشسته می‌شوند.

دالوندی افزود: در حال حاضر تعداد ۱۲۵ هزار تخت فعال در بیمارستان‌ها داریم و به همین تعداد پرستار نیازمندیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید