بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

روند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه

هندس طاهر موهبتی در نشست سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت ایران که به‌صورت ویدئوکنفرانس با موضوع پروژه استحقاق سنجی برگزار شد، با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی سال 99 نسبت به برنامه عملیاتی سال‌های گذشته بسیار متفاوت است، گفت: هر اقدامی که سازمان بیمه سلامت ایران انجام می‌دهد در قالب این برنامه خواهد بود و لازم است که تمام مدیران به طور کامل بر موضوعات مختلف به خصوص سازمان الکترونیک نظارت داشته باشند و با پیگیری دقیق پیشرفت کار را بطور کامل رصد کنند.

وی ضمن ارزیابی مثبت از پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و استحقاق سنجی و حذف تدریجی کاربرد دفترچه، افزود: پس از اجرای کامل این برنامه برکات و فواید آن بسیار بیشتر ظهور و بروز خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در خصوص بهینه‌سازی تجویز بر اساس گایدلاین‌ها و راهنماهای بالینی باید با شرکای کاری از جمله نظام پزشکی، انجمن‌های پزشکی و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت و نیز دیگر عناصر موثر در این امر مثل استانداران، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه وفرمانداران گفت‌وگو و موانع و مشکلات را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه بحث مشوق‌های بیمه‌ای در استان گلستان و زنجان بزودی شروع می‌شود، تاکید کرد: این اقدامات باید به سرعت عملیاتی شود.

موهبتی با بیان اینکه ستاد سازمان بیمه سلامت ایران وظیفه پاسخگویی بر روند اجرای برنامه‌ها به خصوص در حوزه پروژه‌های الکترونیک را عهده دارد، افزود: باید برای انجام دقیق و بموقع این اقدامات از تمام انرژی خود بهره بگیریم.

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید