بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

روش‌هایی برای ماندگاری بالا‌کشیدن پوست افتاده‌‌ صورت

تکنیک عمل 

بهترین کاندیدها برای آبدومینوپلاستی کامل افرادی هستند که در ناحیه شکم، پوست اضافه دارند یا به هر دلیلی دچار شلی عضلات شکم شده اند . خانمهایی که حاملگی متعدد داشته و یا افرادی که وزن زیادی را از دست داده اند هم کاندید های مناسبی برای این جراحی هستند. در این جراحی عضلات جدار شکم ترمیم شده و چربی های اضافی پهلوها خارج شده و پوست اضافه شکم جدا می گردد. برش این جراحی در ناحیه زیر شکم در خط سزارین بوده و براساس پوست اضافه گسترش خواهد داشت . در این روش ناف بیمار ترمیم شده و شکل جدید و زیباتری پیدا می کند .

مدت عمل 

این جراحی به حدود 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارد در مواردی که بدلیل حجم زیاد چربی در بالای شکم و پهلوها نیاز به ساکشن و لیپولیز همزمان است مدت عمل تا 5 ساعت هم بطول می انجامد . 

 

بیهوشی 

این جراحی تحت بی حسی اپیدورال و خواب آلودگی سطحی و یا بیهوشی عمومی قابل انجام است .

 

وضعیت بستری 

جهت کنترل درد و وضع عمومی شما یک شب بستری در کلینیک یا بیمارستان توصیه می گردد .

 

اثرات جانبی 

تورم و کبودی مختصر پوست ناحیه، درد محل عمل جراحی، بی حسی موقت پوست شکم و دور ناف از اثرات جانبی این عمل می باشد .

 

عوارض 

عفونت، خونریزی زیر پوست محل جراحی، آمبولی ریوی، اسکار بیش از حد محل برش جراحی و دور ناف، تشکیل سروما در محل جراحی از عوارض احتمالی می باشد .

 

بهبودی 

دو روز پس از عمل جراحی با اجازه پزشک استحمام بلامانع است. ظرف مدت 1 الی 2 هفته به سرکار خود باز خواهید گشت. بین 6 الی 8 هفته باید از ورزشها و فعالیتهای شدید خودداری کنید . حداقل 3 هفته گن مخصوص می پوشید. بخیه های شما قابل جذب بوده و نیازی به کشیدن ندارد .

 

نتایج 

نتیجه جراحی برای سالهای متمادی ماندگار خواهد بود مگر اینکه افزایش وزن شدید پیدا کنید و یا مبادرت به حاملگی مجدد نمائید .

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید