بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

دو نوشیدنی فوق العاده که به سرعت لاغرتان می‌کند

دکتر مرتضی صفوی درباره راهکارهایی جهت رفع چربی‌های اضافه بدن اظهار کرد: به‌طور قطع نمی‌توان گفت که کدام چربی‌ها در چه قسمت‌هایی از بدن بیشتر تجمع می‌کنند اما برخی مواد غذایی نظیر گریپ فروت، فلفل تند و محصولات فرآوری شده‌ مثل چای سبز و سرکه سیب می‌توانند تا حد زیادی چربی شکمی را آب کنند.

وی با بیان اینکه برای حذف چربی‌های اشباع و حیوانی در غذا‌ها باید ترکیبی از رژیم غذای مناسب و ورزش را درنظر گرفت، افزود: باید با ورزش‌های هدفدار چربی‌ها را در ناحیه‌های مختلف بدن کاهش یا حذف کرد همچنین برای این امر مشاوره با پزشک متخصص بسیار حائز اهمیت است.

این متخصص تغذیه خاطرنشان کرد: هر انسانی با در نظر گرفتن رژیم غذایی مطلوب می‌تواند سالم‌تر زندگی کند و بدن متناسبی داشته باشد.

صفوی درباره مصرف خودسرانه قرص‌های لاغری گفت: هر گونه اختلال در عملکرد اعضای بدن مانند کبد، کلیه و معده به علت استاندارد نبودن انواع قرص‌های لاغری و چاقی ممکن است به وجود آید بنابراین افراد به هیچ عنوان نباید بدون نسخه پزشک این قرص‌ها را مصرف کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی افراد به توصیه مربیان باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌ها، سالن‌های زیبایی یا سوپر مارکت‌ها اقدام به تهیه قرص‌های لاغری یا چاقی می‌کنند که غلب این دسته قرص‌ها استاندارد نیستند و می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را تا پایان عمر به همراه داشته باشد.

 

منبع: طبنا

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید