بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

جلسه مشترک وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش در مورد کرونا

 

جلسه مشترک معاون بهداشت وزارت بهداشت و معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش پیرامون پیشگیری از کرونا برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این جلسه دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: ارتباطات مستمر دو وزارتخانه نفش موثری در پیشگیری از ابتلا به این ویروس در سطح کشور خواهد داشت.

وی افزود: نقش آموزش در این زمینه بسیار چشمگیر است و وزارت آموزش و پرورش نقشی کلیدی در آموزش فراگیر در سطح جامعه و خانواده ها دارد.

دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش نیز گزارشی از آخرین اقدامات این وزارتخانه در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا ارائه کرد.

دکتر حمیدی گفت: وزارت آموزش و پرورش در هماهنگی کامل با وزارت بهداشت، امکانات لازم را برای پیشگیری از کرونا ویروس بسیج کرده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش افزود: ادارات کل آموزش و پرورش استان ها و معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشوردر زمینه پیشگیری از این بیماری همکاری می کنند.

گفتنی است در این جلسه که مدیران ارشد دو وزارتخانه حضور داشتند، تصمیمات لازم در زمینه پیشگیری و آموزش پیرامون مقابله با ویروس کرونا اتخاذ شد./۲۱۶/۲۰۵

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید