بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

جراحی ایجاد خط کف دست

جراحی ایجاد خط کف دست

در ژاپن کشوری که خواندن کف دست یکی از متداولترین روشهای پیشگویی آینده افراد است ؛ برخی از افراد معتقدند که با تغییر خطوط کف دستشان ؛ سرنوشتشان تغییر می یابد.

ایده ساده ای است ؛ کف دست خود را تغییر دهید ؛ خواندن کف دست و آینده شما نیز تغییر خواهد کرد.

آنچه شما احتیاج دارید نیاز به جراح پلاستیکی است که شناخت کامل به خطوط کف دست دست داشته باشد یا اینکه خودتان خطوط مورد نظرتان را با مارکر در کف دستتان بکشید و بقیه کار را به جراحتان بسپارید.

خط ازدواج در کف دست ندارید؟ خوب کاری ندارد خط آن را در کف دست خود ایجاد کنید شاید ناقوس ازدواج برایتان بصدا در آید.

آیا نیاز به آینده خوب دارید؟ خط پول و خوشبختی در کف دست خود ایجاد کنید ؛ شاید برنده جایزه قرعه کشی شوید یا اینکه در کارتان ترفیع بگیرید.

اکثر افراد بدون ذکر علت از جراح خود میخواهند که با تغییر خطوط کف دستشان صرفاً سرنوشتشان را تغییر دهد.

اصالت این عمل جراحی به کشور کره باز میگردد.

یادتان باشد که اگر از لیزر برای ایجاد این خطوط استفاده شود بعد ازمدتی از بین می رود و اثری از آنها باقی نمی ماند. همچنین چنانچه اگر از تیغه معمولی جراحی استفاده شود نیز خطوط مورد نظر ایجاد نمی گردد.

ایجاد خطوط کف دست بین ۱۵-۱۰ دقیقه  طول میکشد ولی حدود یکماه طول می کشد تا زخم کف دست التیام یابد و خطوط جدید کف دست ایجاد شود؛ در این مدت تا ایجاد خطوط جدید لازمست که کف دست بانداژ گردد.

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید