بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

بهینه سازی دید با تکنولوژی های نوین در کلینیک سعادت آباد

 

 

 

 

 

 بارها دیده شده که والدین کودکان می پرسند که چرا  پزشک برای چشم فرزندم نمره ی عینک تجویز نکرده در صورتیکه

 

فرزندم همه چیز را خوب نمی بیند ومشکل دیدن دارد و من خیلی میترسم ونمیدانم چه کار کنم.

در رابطه با سؤال مذکور که احتمالا"سؤال خیلی از والدین هم میباشد لازم میدانم کمی توضیحات بدهم.یکی از مهمترین اختلالات بینایی مربوط به عیوب انکساری چشم است که موجب میشود بدلیل یک نقض فیزیکی چشم٬کانون تصویر دقیقأ بر روی پرده ی شبکیه چشم قرار نگیرد و موجب تار دیدن شخص شود.با توجه به این مطلب که کوچک بودن کره چشم موجب دور بینی خواهد شد وکودکان زیرشش سال دارای چشمان کوچکتری هستند و این کوچک بودن کره چشم شیوع دور بینی در چشم کودک خواهد شد که در طول دوران رشد کودک و تکامل چشم که اگه درست اتفاق بیافتد با رشد چشم کودک دور بینی کاهش پیدا میکند و تصحیح میشود وکودک نیاز به تجویز نمره نخواهد داشت.البته مواردی هم وجود دارد میزان دور بینی خیلی میباشد که امکان دارد موجب تنبلی چشم یا انحراف چشم را در پی داشته باشد که اپتومتریست بعد از معاینات دقیق نمره عینک وعینک مورد نیاز کودک را تجویز خواهد کرد.

تکنولوژی جدید ساخت عدسیهای منحصر بفرد در کلینیک سعادت اباد.

قابل توجه اشخاصی که خیلی حساس هستند و به زیبا دیدن اهمیت خاص میدهند. موسسه عینک سازی سعادت اباد با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژیهای مطرح دنیا ،این امکان را فراهم آورده ایم تا دید نیک و واقعی را برای شما بسازیم تا شما دید واقعی تری را تجربه کنید  .مامیتوانیم با ساخت عدسیهای تک دید ودو دید طبی وعدسیهای پروگرسیو وطبی افتابیهای منحصر بفرد که فقط و  فقط همانند اثر انگشتان شمامنحصر بفرد میباشد دید نیک و واقعی را به شما هدیه کنیم    

 

Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید