بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

آخرین اخبار پزشکی | درمان | سلامت و اطلاعیه های مهم حوزه پزشکی در بخش اخبار و مقالات منتشر می یابد.

Post Thumbnail

این ۵ نشانه را دارید به پزشک مراجعه کنید

تحقیقات جدید نشان داده ۲۵ درصد از افرادی که مبتلا به دیابت نوع دوم هستند از ابتلا به چنین بیماری بی‎‏خبرند. به همین دلیل در این مطلب به علائم و نشانه‎های این بیماری اشاره می‏‌کنیم.

ادرار | وقتی کسی دیابت دارد بدنش توانایی تجزیه کردن غذا را از دست می‎دهد و قند زیادی دفع می‏‌کند. به همین دلیل در ادار میزان زیادی قند وجود دارد و فرد بیش از اندازه برای دفع آن به سرویس بهداشتی مراجعه می‏‌کند.

تشنگی | وقتی فرد مبتلا به دیابت بیش از اندازه ادرار می‌‏کند، بیشتر از حد معمول هم تشنه می‏‌شود. همچنین نیاز این افراد به نوشیدن نوشدنی‎های شیرین مثل آب میوه و … زیاد می‌‏شود چون بدنشان قند دفع می‎کند.

کاهش وزن | افرادی که مبتلا به دیابت نوع دوم هستند معمولا بدون این که رژیم خاصی داشته باشند یا ورزش کنند، با کاهش وزن مواجه می‏‌شوند. دلیلش این است که همه کالری موجود در مواد قندی را جذب نمی‏‌کنند.

خستگی | از آنجایی که وقتی کسی این بیماری را دارد بدنش به اندازه کافی انرژی جذب نمی‏‌کند، مدام احساس گرسنگی و البته خستگی دارد.

زخم | در این شرایط زخم‎های بدن خیلی دیرتر خوب می‏‌شوند. دلیلش این است که گاهی سطح قند خون بسیار بالاست و سیستم ایمنی بدن دچار اختلال می‎شود.

اشتراک:
Post Author
روابط عمومی
مرکز جراحی و کلینیک شبانه روزی سعادت اباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.


هنوز دیدگاهی وارد نشده است!

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

همه چیز درباره ویروس کرونا COVID-19جهت اطلاعات بیشتر درباره این ویروس می توانید از بخش اخبار و مقالات مرکز استفاده نمایید.

اینجا بیشتر بخوانید